RISEN

REGULAMIN KLANU

Go down

REGULAMIN KLANU

Post  st0ne on Tue Sep 25, 2012 10:58 am

1. Administracja klanu:

1.1 Lider klanu: Jarrod (grający głównie jako Malakay)

1.2 VCL'e (osoby decydujące pod nieobecność lidera): Ulmo, Maks, Ir, Poraz, st0ne.


2. Aktywność w grze i system:

2.1 jak na początku każdemu wspominałem RISEN to klan w którym nie będzie systemu stricte CP, klan który nie będzie się nastawiał na ownowanie serwera za wszelką cenę i klan który nie wyrzuca ludzi dla których Real Life jest ważniejszy od gry.

2.2 Jeżeli nieobecność przedłuży się do tygodni, bez słowa i znaku życia, to niestety będziemy musieli taką osobę usunąć (zostanie ona przyjęta ponownie po aktywnym powrocie do gry).

2.3 Wszelkie nieobecności powinny być zgłaszane w odpowiednim dziale na FORUM

2.4 Wiadomo będzie, że część osób będzie cisnęła ostro i farmiła więcej i naturalnym jest to że te osoby będą ubierane przez klan w pierwszej kolejności bo wiadomo kto ma większy online to będzie bardziej użyteczny. Będzie nas ok. 100 osób i każdy będzie chciał być jak najlepiej ubrany. Osoby z mniejszym onlinem i lvlem, nie będą pokrzywdzone gdyż odziedziczą itemy po innych ( podpunkt 4.5 Regulaminu)

2.5 Chciałbym abyście w PT chodzili tylko i wyłącznie z klanem, po to by się integrować ze swoimi itp. Zawsze jeżeli mamy możliwość bierzemy klanowicza do PT co by mu pomóc w koxie, no chyba że osoba chce przyjść tylko i wyłącznie na leecha z premedytacją i nawet nie chce podnosić dropa, no chyba że w ramach party zostanie udzielone takie przyzwolenie.

2.6 Nie jest najważniejsze ile czasu poświęcasz na grę, tylko to ile poświęcasz się dla klanu i innych jego członków wtedy kiedy możesz.


3. Okazywanie szacunku:

Wszystkim osobom, nawet naszym wrogom (jeżeli leci flame ze strony wroga, olewamy go ciepłym moczem i pokazujemy naszą dojrzałość), oraz kultury (nadmierne rzucanie kur**mi po przegranym pvp nie będzie tolerowane).


4. Dropy, matsy i craft:

4.1 Dropy w ramach zwykłej farmy będą przypadały tej osobie do której wpadną i ta osoba będzie mogła zdecydować co z nią zrobić – zatrzymać, oddać komuś konkretnemu czy wrzucić do CWH. Podobnie będzie z matsami, każdy będzie robił z nimi co uważa za słuszne, no ale tutaj pojawia się drobny haczyk, wiadomo że S graty będą crafcone klanowo i osoby które będą się zrzucały będą uwzględniane w takowym crafcie. Dobrze by było zatem aby zgłaszać na bieżąco kto ile wrzucił do CWH abym mógł widzieć kto się najbardziej udziela (w tym celu proszę udać sie do odpowiedniego działu na FORUM oraz przeczytać ZASADY), bo właśnie za udzielanie się, pomoc innym, bezinteresowność i w miarę możliwości online osoby będą ubierane. Dając na to przykład, mamy gracza który ma duży online, ale gra totalnie solo, jak coś mu dropnie i nie jest mu potrzebne to woli sprzedać dla kasy niż podarować komuś z klanu to taka osoba nie będzie przeze mnie uwzględniana w pierwszej kolejności do ubierania. Z kolei taka osoba jak np. pan Liść, który na poprzednim serwerze nie miał dużego online, ale za to np. z manora wrzucał matsy do cwh i pomagał każdemu w miarę swoich możliwości będzie sowicie nagradzany, zatem wybór należy do was.

4.2 Każdy drop zdobyty przez klan na Raidzie leci prosto do CWH.

4.3 Drop z PK jest własnością osoby która go dostanie do ekwipunku. Jeśli ktoś chce, może oddać go do CWH, ale nie musi.

4.4 Każdy fulldrop który wpływa do CWH powinien być zgłaszany (gg, TS, FORUM), nie jesteśmy wróżkami żeby wiedzieć kto gdzie kiedy i z kim.

4.5 Jeżeli klanowicz otrzymuje jakiś przedmiot z CWH jest zobowiązany przekazać jego zamiennik który używa do CWH (biegamy z SS, dostajemy AS to SS leci do CWH) co by inne osoby mogły być obdarowane.


5. Spis obecności:

W klanie prowadzony będzie spis obecności na eventach klanowych (raidy, siege, itp.), wykorzystywany głównie do podejmowania decyzji podczas przydzielania itemów. Spis dostępny będzie w odpowiednim dziale na FORUM. Proszę sie zastosować do zasad opisanych w TEMACIE.


6. Subklasy:

Wskazane jest posiadanie na subklasie przynajmniej jednej z następujacych klas tj. BD, SWS, EE, SE, WC, PP, BP.


7. Aktywnośc na forum:

Na grę nie zawsze możecie mieć czas, ale nie wierzę, że raz na tydzień nie odpalacie przeglądarki internetowej. Forum jest bardzo ważną częścią organizacji klanu, gdzie umieszcza się informacje dotyczące gry, oraz można podzielić się swoimi doświadczeniami.


8. Spory, problemy, dramy:

Wszelkie spory itp. mają być rozwiązywane polubownie, w razie czego przeze mnie. Nie będę w klanie tolerował wyzwisk i ostrych starć bo mamy grać for fun a nie szukać wrogów we własnych szeregach.Kod potrzebny do wypełnienia podania (pytanie nr 13): Latissimus Dorsi
Last edited by st0ne on Tue Sep 25, 2012 12:32 pm; edited 1 time in total
avatar
st0ne
Admin
Admin

Liczba postów : 545
Join date : 2012-09-18
Age : 28
Skąd : Ylivieska

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum